| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 320deg |
| Duur Opname | 320deg |
| Volledige inlaatlift | 106deg |
| Power Band | 3500-7500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 4.11mm |
| TDC inlaathoogte | 4.17mm |
| Timing Uitlaat | 86 – 54deg |
| Timing Inlaat | 54 – 86deg |
| pa_type | Race |
| Klep Uitlaatspeling | 0.40mm |
| Klep Uitlaathoogte | 11.43mm |
| Klepinlaatspeling | 0.35mm |
| Klep inlaathoogte | 11.43mm |
| Merk | Piper Cams |