| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 268deg |
| Duur Opname | 268deg |
| Volledige inlaatlift | 111deg |
| Power Band | 1500-6500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 0.96mm |
| TDC inlaathoogte | 1.01mm |
| Timing Uitlaat | 65 – 23deg |
| Timing Inlaat | 23 – 65deg |
| pa_type | Fast Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.50mm |
| Klep Uitlaathoogte | 10.24mm |
| Klepinlaatspeling | 0.45mm |
| Klep inlaathoogte | 10.24mm |
| Merk | Piper Cams |