| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 300deg |
| Duur Opname | 320deg |
| Volledige uitlaatlift | 104deg |
| Volledige inlaatlift | 102deg |
| Power Band | 3500-8000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 3.89mm |
| TDC inlaathoogte | 4.90mm |
| Timing Uitlaat | 74 – 46deg |
| Timing Inlaat | 58 – 82deg |
| pa_type | Race |
| Klep Uitlaatspeling | 0.25mm |
| Klep Uitlaathoogte | 11.38mm |
| Klepinlaatspeling | 0.20mm |
| Klep inlaathoogte | 11.43mm |
| Merk | Piper Cams |