| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 322deg |
| Duur Opname | 322deg |
| Volledige inlaatlift | 104deg |
| Power Band | 4000-8500rpm |
| TDC Uitlaatlift | N/A |
| TDC inlaathoogte | N/A |
| Timing Uitlaat | 85 – 57deg |
| Timing Inlaat | 57 – 85deg |
| pa_type | Race |
| Klep Uitlaatspeling | 0.30mm |
| Klep Uitlaathoogte | 13.70mm |
| Klepinlaatspeling | 0.30mm |
| Klep inlaathoogte | 13.70mm |
| Merk | Piper Cams |