| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 352deg |
| Duur Opname | 352deg |
| Volledige inlaatlift | 103deg |
| Power Band | 4000-8000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 4.52mm |
| TDC inlaathoogte | 4.57mm |
| Timing Uitlaat | 99 – 73deg |
| Timing Inlaat | 73 – 99deg |
| pa_type | Race |
| Klep Uitlaatspeling | 0.40mm |
| Klep Uitlaathoogte | 11.63mm |
| Klepinlaatspeling | 0.35mm |
| Klep inlaathoogte | 11.63mm |
| Merk | Piper Cams |