| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 268deg |
| Duur Opname | 268deg |
| Volledige inlaatlift | 112deg |
| Power Band | 1000-5500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 1.14mm |
| TDC inlaathoogte | 1.14mm |
| Timing Uitlaat | 66 – 22deg |
| Timing Inlaat | 22 – 66deg |
| pa_type | Mild Road |
| Klep Uitlaatspeling | Hydraulic |
| Klep Uitlaathoogte | 10.16mm |
| Klepinlaatspeling | Hydraulic |
| Klep inlaathoogte | 10.16mm |
| Merk | Piper Cams |