| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 258deg |
| Duur Opname | 280deg |
| Volledige inlaatlift | 110deg |
| Power Band | 2600-7500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 1.45mm |
| TDC inlaathoogte | 3.12mm |
| Timing Uitlaat | 59 – 19deg |
| Timing Inlaat | 30 – 70deg |
| pa_type | Rally |
| Klep Uitlaatspeling | 0.45mm |
| Klep Uitlaathoogte | 9.98mm |
| Klepinlaatspeling | 0.40mm |
| Klep inlaathoogte | 11.50mm |
| Merk | Piper Cams |