| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 264deg |
| Duur Opname | 264deg |
| Volledige uitlaatlift | 108deg |
| Volledige inlaatlift | 108deg |
| Power Band | 1500-6500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 1.93mm |
| TDC inlaathoogte | 1.98mm |
| Timing Uitlaat | 60 – 24deg |
| Timing Inlaat | 24 – 60deg |
| pa_type | Fast Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.30mm |
| Klep Uitlaathoogte | 10.11mm |
| Klepinlaatspeling | 0.25mm |
| Klep inlaathoogte | 10.15mm |
| Merk | Piper Cams |