
€366.34
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Binnendiameter Binnen | NAin |
| Binnendiameter Midden | NAin |
| Binnendiameter Buiten | 0.525 / 0.698in |
| Geïnstalleerde hoogte | 1.600in |
| Geïnstalleerde belasting | 115lb |
| Maximaal binden | 0.965in |
| Max. lift | 0.625in |
| Open Hoogte | 1.000in |
| Open Lading | 300in |
| Buitendiameter Buiten | 0.873 / 1.061in |
| Serie | X SERIES |
| Veerconstante | 308lb/in |
| pa_type | Ovate Wire Beehive |
| Merk | PAC |
| GTIN | 00193564531575 |