
€424.09
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Binnendiameter Binnen | 0.747in |
| Binnendiameter Midden | NAin |
| Binnendiameter Buiten | 1.140in |
| Geïnstalleerde hoogte | 1.950in |
| Geïnstalleerde belasting | 194lb |
| Maximaal binden | 1.150in |
| Max. lift | 0.700in |
| Open Hoogte | 1.300in |
| Open Lading | 500in |
| Buitendiameter Buiten | 1.555in |
| Serie | STD |
| Veerconstante | 469lb/in |
| pa_type | Dual w/Damper |
| Merk | PAC |
| GTIN | 00193564532640 |