| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 00193564530424 |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Binnendiameter Binnen | 0.726in |
| Binnendiameter Midden | NAin |
| Binnendiameter Buiten | 1.050in |
| Geïnstalleerde hoogte | 2.100in |
| Geïnstalleerde belasting | 350lb |
| Maximaal binden | 1.160in |
| Max. lift | 0.900in |
| Open Hoogte | 1.200in |
| Open Lading | 1127in |
| Buitendiameter Buiten | 1.514in |
| Serie | PREMIUM |
| Veerconstante | 863lb/in |
| pa_type | Dual |
| Merk | PAC |