
€46.59
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 00193564530899 |
| Binnendiameter Binnen | 0.616in |
| Binnendiameter Midden | NAin |
| Binnendiameter Buiten | 0.900in |
| Geïnstalleerde hoogte | 2.060in |
| Geïnstalleerde belasting | 185lb |
| Maximaal binden | 1.196in |
| Max. lift | 0.800in |
| Open Hoogte | 1.260in |
| Open Lading | 730in |
| Buitendiameter Buiten | 1.314in |
| Serie | PREMIUM |
| Veerconstante | 681lb/in |
| pa_type | Dual |
| Merk | PAC |