
€19.00
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 00193564529817 |
| Binnendiameter Binnen | 0.876in |
| Binnendiameter Midden | NAin |
| Binnendiameter Buiten | 0.906in |
| Geïnstalleerde hoogte | 1.800in |
| Geïnstalleerde belasting | 115lb |
| Maximaal binden | 1.048in |
| Max. lift | 0.500in |
| Open Hoogte | 1.300in |
| Open Lading | 350in |
| Buitendiameter Buiten | 1.260in |
| Serie | STD |
| Veerconstante | 470lb/in |
| pa_type | Single w/Damper |
| Merk | PAC |