
€366.34
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Binnendiameter Binnen | NAin |
| Binnendiameter Midden | NAin |
| Binnendiameter Buiten | 0.527 / 0.709in |
| Geïnstalleerde hoogte | 1.811in |
| Geïnstalleerde belasting | 80lb |
| Maximaal binden | 1.208in |
| Max. lift | 0.551in |
| Open Hoogte | 1.260in |
| Open Lading | 214in |
| Buitendiameter Buiten | 0.849 / 1.031in |
| Serie | X SERIES |
| Veerconstante | 245lb/in |
| pa_type | Ovate Wire Beehive |
| Merk | PAC |
| GTIN | 00193564535061 |