
€198.50
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Binnendiameter Binnen | 0.807in |
| Binnendiameter Midden | NAin |
| Binnendiameter Buiten | 1.090in |
| Geïnstalleerde hoogte | 1.688in |
| Geïnstalleerde belasting | 106lb |
| Maximaal binden | 0.910in |
| Max. lift | 0.650in |
| Open Hoogte | 1.208in |
| Open Lading | 306in |
| Buitendiameter Buiten | 1.465in |
| Serie | STD |
| Veerconstante | 417lb/in |
| pa_type | Dual |
| Merk | PAC |
| GTIN | 00193564532572 |