
€147.55
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Hoofd Diameter | 40.00mm |
| Lengte | 111.89mm |
| Breedte marge | 1.78mm |
| Positie | Intake |
| Breedte zitting | 2.29mm |
| Diameter steel | 7.95mm |
| Lengte uiteinde | CUSTOMmm |
| Bovenkant hoofd | 6? Dish |
| Ondershoek/radius | 10? x 11/32 |
| Merk | Manley |
| GTIN | 00807298056708 |
| Hoogte verpakking | 63,50mm |
| Lengte verpakking | 298,45mm |
| Gewicht verpakking | 907.18g |
| Verpakking Breedte | 171,45mm |