| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721244318 |
| Lengte | 103.90mm |
| Type materiaal | Stainless Steel |
| Buitendiameter | 29.90mm |
| Positie | Exhaust |
| Diameter steel | 5.94mm |
| Behandeling | Black Nitrided |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 60,00mm |
| Lengte verpakking | 148,00mm |
| Gewicht verpakking | 434.00g |
| Verpakking Breedte | 138,00mm |