| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Type materiaal | Stainless Steel |
| Buitendiameter | 31.50mm |
| Lengte | 105.65mm |
| Positie | Exhaust |
| Behandeling | Black Nitrided |
| Diameter steel | 5.96mm |
| GTIN | 01037721244903 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 62,00mm |
| Lengte verpakking | 163,00mm |
| Gewicht verpakking | 678.00g |
| Verpakking Breedte | 174,00mm |