| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Hoofd Diameter | 1.600in |
| Lengte | 5.050in |
| Breedte marge | 0.070in |
| Positie | Exhaust |
| Breedte zitting | 0.100in |
| Diameter steel | 0.314in |
| Lengte uiteinde | 0.260in |
| Bovenkant hoofd | 18? Dish |
| Ondershoek/radius | 25? x 7/16in |
| Merk | Manley |
| GTIN | 00807298081977 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 63,50mm |
| Lengte verpakking | 177,80mm |
| Gewicht verpakking | 113.40g |
| Verpakking Breedte | 63,50mm |