| Gewicht | 0.357 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 84.00mm |
| Compressie Hoogte | 32.41mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.2:1 |
| Volume koepel | -10,5cc |
| GTIN | 00807298117898 |
| Lengte stang | 144.35mm |
| Beroerte | 89.60mm |
| Merk | Manley |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 196,85mm |
| Lengte verpakking | 228,60mm |
| Gewicht verpakking | 3401.93g |
| Verpakking Breedte | 228,60mm |