| Gewicht | 0.398 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.100in |
| Compressie Hoogte | 1.210in |
| Volume koepel | -21cc |
| Motortype | 6.4L HEMI |
| GTIN | 00807298094861 |
| Type zuigerkop | Dome |
| Zuigerpen Diameter | 0.927 in |
| Lengte stang | 6.200in |
| Beroerte | 3.724in |
| Merk | Manley |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 107,95mm |
| Lengte verpakking | 196,85mm |
| Gewicht verpakking | 566.99g |
| Verpakking Breedte | 139,70mm |