| Gewicht | 32.50 kg |
|---|---|
| Type materiaal | 4340 Billet Lightweight Crankshaft |
| Beroerte | 94.00mm |
| Merk | Manley |
| GTIN | 00807298061092 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 241,30mm |
| Lengte verpakking | 787,40mm |
| Gewicht verpakking | 15875.65g |
| Verpakking Breedte | 222,25mm |