| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Hoofd Diameter | 2.190in |
| Lengte | 5.446in |
| Breedte marge | 0.070in |
| Positie | Intake |
| Breedte zitting | 0.120in |
| Diameter steel | 0.372in |
| Lengte uiteinde | 0.320in |
| Bovenkant hoofd | 20? Dish |
| Ondershoek/radius | 23? x 5/16in |
| Merk | Manley |
| GTIN | 00807298054742 |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Hoogte verpakking | 63,50mm |
| Lengte verpakking | 177,80mm |
| Gewicht verpakking | 226.80g |
| Verpakking Breedte | 63,50mm |