| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Hoofd Diameter | 33.00mm |
| Lengte | 104.75mm |
| Breedte marge | 1.52mm |
| Positie | Exhaust |
| Breedte zitting | 2.54mm |
| Diameter steel | 5.96mm |
| Lengte uiteinde | 3.50mm |
| Bovenkant hoofd | 20? Dish |
| Ondershoek/radius | 25? x 11/32 |
| Merk | Manley |
| GTIN | 00807298051048 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 63,50mm |
| Lengte verpakking | 298,45mm |
| Gewicht verpakking | 1814.36g |
| Verpakking Breedte | 171,45mm |