
€463.93
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Hoofd Diameter | 2.375in |
| Lengte | 5.600in |
| Breedte marge | 0.060in |
| Positie | Intake |
| Breedte zitting | 0.080in |
| Diameter steel | 0.342in |
| Lengte uiteinde | 0.250in |
| Bovenkant hoofd | 7? Dish |
| Ondershoek/radius | 12? x 3/8in |
| Merk | Manley |
| GTIN | 00193564382580 |
| Hoogte verpakking | 63,50mm |
| Lengte verpakking | 298,45mm |
| Gewicht verpakking | 1360.77g |
| Verpakking Breedte | 171,45mm |