| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Hoofd Diameter | 31.50mm |
| Lengte | 109.70mm |
| Breedte marge | 1.65mm |
| Positie | Exhaust |
| Lengte stang | 156.00mm |
| Breedte zitting | 2.03mm |
| Diameter steel | 6.54mm |
| Lengte uiteinde | 3.80mm |
| Bovenkant hoofd | 17? Dish |
| Ondershoek/radius | Pro Flo: 22? x 7/16 |
| Merk | Manley |
| GTIN | 00807298046020 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 63,50mm |
| Lengte verpakking | 298,45mm |
| Gewicht verpakking | 1814.36g |
| Verpakking Breedte | 171,45mm |