| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Hoofd Diameter | 30.00mm |
| Lengte | 104.75mm |
| Breedte marge | 1.27mm |
| Positie | Exhaust |
| Breedte zitting | 2.54mm |
| Diameter steel | 5.46mm |
| Lengte uiteinde | 3.75mm |
| Bovenkant hoofd | Flat Face |
| Ondershoek/radius | 25? x 11/32 |
| Merk | Manley |
| GTIN | 00193564370266 |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Hoogte verpakking | 63,50mm |
| Lengte verpakking | 298,45mm |
| Gewicht verpakking | 1360.77g |
| Verpakking Breedte | 171,45mm |