| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Type materiaal | Chrome Silicon |
| Maximale pin diameter | .040in |
| Maximale pin diameter Alt | 151384mm |
| Minimum pin diameter | 0.596in |
| Minimum pin diameter Alt | 148844mm |
| Dikte | 0.586in |
| pa_type | Wire Lock |
| Merk | JE |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 9,00mm |
| Lengte verpakking | 113,00mm |
| Gewicht verpakking | 4.00g |
| Verpakking Breedte | 117,00mm |