
€4.34
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Type materiaal | Chrome Silicon |
| Maximale pin diameter | 0.713in |
| Maximale pin diameter Alt | 18.1102mm |
| Minimum pin diameter | 0.703in |
| Minimum pin diameter Alt | 17.8562mm |
| Dikte | .063in |
| pa_type | Wire Lock |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564006547 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 4,00mm |
| Lengte verpakking | 87,00mm |
| Gewicht verpakking | 4.00g |
| Verpakking Breedte | 56,00mm |