| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Type materiaal | Chrome Silicon |
| Maximale pin diameter | .050in |
| Maximale pin diameter Alt | 194056mm |
| Minimum pin diameter | 0.764in |
| Minimum pin diameter Alt | 188722mm |
| Dikte | 0.743in |
| pa_type | Wire Lock |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564006554 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |