| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Taiwan |
| Diameter zuigerpengat | 18.00mm |
| Dikte | 0.0490in |
| pa_type | Wire |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564160812 |
| Hoogte verpakking | 5,08mm |
| Lengte verpakking | 76,20mm |
| Gewicht verpakking | 90.72g |
| Verpakking Breedte | 50,80mm |