
€281.65
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 80.00mm |
| Boring - Overmaat | 2.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 13.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564019349 |
| Boring - Standaard | 78.00mm |
| Compressieverhouding - Over voorraad | +3.0 |
| Diameter zuigerpengat | 20.00mm |
| Type zuigerkop | Flat with raised top |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 12111-48B04-0F0 |
| Piston Ring Part # | JE-XC8000 |
| Piston Pin Part # | JE-787-2250-11-93C |
| Circlip Part # | JE-787-050-MW |