
€269.00
| Gewicht | 0.158 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 73.40mm |
| Boring - Overmaat | STD |
| Compressieverhouding - werkelijk | 13.8:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 998cc |
| Type rok | FSR |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564212382 |
| Hoogte verpakking | 123,00mm |
| Lengte verpakking | 164,00mm |
| Gewicht verpakking | 362.00g |
| Verpakking Breedte | 165,00mm |