
€1,156.40
| Gewicht | 0.44 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 96.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Compressie Hoogte | 39.80mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.6:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Dekruimte | 0.30mm |
| Volume koepel | FTcc |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | JC2801-3799 |
| Lengte stang | 152.00mm |
| Beroerte | 80.00mm |
| Merk | JE |