
€1,734.60
| Gewicht | 0.43 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 90.00mm |
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Compressie Hoogte | 34.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 13.0:1 |
| Volume koepel | 37.3cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1006-3543 |
| Merk | JE |