
€3,065.69
| Gewicht | 0.347 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 89.00mm |
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Compressie Hoogte | 32.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.3:1 |
| Dekruimte | 0.35-mm |
| Volume koepel | -14.2cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1001-3543 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Hoogte verpakking | 183,00mm |
| Lengte verpakking | 330,00mm |
| Gewicht verpakking | 5136.00g |
| Verpakking Breedte | 360,00mm |
| Merk | JE |