
€1,156.40
| Gewicht | 0.353 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 84.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Compressie Hoogte | 32.75mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Volume koepel | 15.5cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1001-3327 |
| Merk | JE |