| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | USA |
| Type materiaal | Carbon Steel |
| Maximale pin diameter | .073in |
| Maximale pin diameter Alt | 255270mm |
| Minimum pin diameter | 1.005in |
| Minimum pin diameter Alt | 240284mm |
| Dikte | 0.946in |
| pa_type | Spiro Lock |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564006196 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |