| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Type gebouw | Build to Stock |
| Land van herkomst | USA |
| GTIN | 00193564005809 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Lengte | 57.15mm |
| Hoogte verpakking | 22,00mm |
| Lengte verpakking | 65,00mm |
| Gewicht verpakking | 116.00g |
| Verpakking Breedte | 30,00mm |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Wanddikte | 5.08mm |
| Wand Type | Straight |
| Merk | JE |