
€45.02
| Gewicht | 0.052 kg |
|---|---|
| Coating | None |
| Type rand | Chamfered |
| Lengte | 1.750in |
| Type materiaal | 9310 Nickel Carbon Steel Alloy |
| Buitendiameter | .708in |
| Buitendiameter Alt | 17.9832mm |
| Serie | PT Series |
| Wanddikte | 0.140in |
| Wand Type | Tapered |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564428110 |
| Afbeelding Info | These images are representative |