| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Type materiaal | Chrome Silicon |
| Maximale pin diameter | .042in |
| Maximale pin diameter Alt | 210058mm |
| Minimum pin diameter | 0.827in |
| Minimum pin diameter Alt | 205994mm |
| Dikte | 0.811in |
| pa_type | Wire Lock |
| Merk | JE |
| Type gebouw | Build to Stock |
| GTIN | 00193564006363 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 4,00mm |
| Lengte verpakking | 71,00mm |
| Gewicht verpakking | 2.00g |
| Verpakking Breedte | 74,00mm |