
€3.51
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | USA |
| Type materiaal | Chrome Silicon |
| Maximale pin diameter | 0.674in |
| Maximale pin diameter Alt | 17.1196mm |
| Minimum pin diameter | 0.664in |
| Minimum pin diameter Alt | 16.8656mm |
| Dikte | .050in |
| pa_type | Wire Lock |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564006394 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 1,00mm |
| Lengte verpakking | 84,00mm |
| Gewicht verpakking | 10.00g |
| Verpakking Breedte | 55,00mm |