| Gewicht | 0.289 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 82.50mm |
| Boring - Overmaat | 1.50mm |
| Compressie Hoogte | 32.66mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.5:1 |
| Dekruimte | 0.14-mm |
| Volume koepel | -12.7cc |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3250 |
| Beroerte | 86.40mm |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564216175 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |