| Boring - Werkelijk | 86.25mm |
|---|---|
| Boring - Overmaat | 0.25mm |
| Compressie Hoogte | 33.80mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.5:1 |
| Dekruimte | 1.20-mm |
| Volume koepel | -14.2cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3396 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564031945 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |