| Boring - Werkelijk | 87.00mm |
|---|---|
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Compressie Hoogte | 30.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.5:1 |
| Volume koepel | -14.7cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1006-3425 |
| Beroerte | 94.00mm |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564045003 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |