| Bore - Actual | 87.00mm |
|---|---|
| Bore - Oversize | 1.00mm |
| Compression Height | 30.00mm |
| Compression Ratio - Actual | 9.5:1 |
| Dome Volume | -14.7cc |
| Piston Pin Diameter | 22.00mm |
| Ring Set Included | JG1006-3425 |
| Stroke | 94.00mm |
| Brand | JE |
| GTIN | 00193564045003 |
| Build Type | Build on Demand |
| Image Info | These images are representative |