| Gewicht | 0.29 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 86.00mm |
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Compressie Hoogte | 30.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.5:1 |
| Volume koepel | -21.9cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1006-3386 |
| Beroerte | 94.00mm |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564044983 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 129,00mm |
| Lengte verpakking | 738,00mm |
| Gewicht verpakking | 4018.00g |
| Verpakking Breedte | 323,00mm |