| Gewicht | 0.4 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 100.00mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 30.30mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.5:1 |
| Dekruimte | 0.05mm |
| Volume koepel | -25.1cc |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | JC4404-3938 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564045294 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |