| Gewicht | 0.38 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 92.00mm |
| Boring - Overmaat | STDmm |
| Compressie Hoogte | 32.70mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Dekruimte | 0.31-mm |
| Volume koepel | -3.20cc |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | UX1004-3622 |
| Beroerte | 75.00mm |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564045539 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 140,00mm |
| Lengte verpakking | 274,00mm |
| Gewicht verpakking | 2488.00g |
| Verpakking Breedte | 149,00mm |