| Gewicht | 0.476 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 9.585in |
| Boring - Werkelijk | 4.030in |
| Boring - Overmaat | .030in |
| Compressie Hoogte | 1.460in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.6 @ 70cc |
| Verplaatsing | 408ci |
| Volume koepel | -6.8cc |
| Aanbevolen ringset | J100F8-4030-5 |
| Lengte stang | 6.125in |
| Beroerte | 4.000in |
| Cilinderkop | 360 Wedge |
| Type zuigerkop | Flat Top |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564040565 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are actual |